Autoservis Trenčín

Svetové skúsenosti

Firma M-WIZARD, s.r.o. sa zaoberá vyrovnávaním karosérií automobilov bez poškodenia laku špeciálnou metódou PDR (Paintles dent removal), ktorá je vyvinutá na opravy po krupobití a drobných poškodení, pri ktorých nie je porušený lak.

Spolupráca s renomovanými zahraničnými spoločnosťami, prístup k špičkovému know-how a pravidelným školeniam vyprofilovali M-Wizard ku špičke vo svojom obore, kde ponúkame profesionálny prístup, prvotriednu kvalitu opravy a prepracovaný systém riadenia opravy spolu s administratívnymi krokmi v súčinnosti s poisťovňami.

Q-Servis Trenčín

Výhody PDR

Vývoj v aplikácii lakov, nové technológie povrchovej úpravy a možnosti opráv. To všetko je know-how, ktoré získavame spoluprácou so zahraničnými spoločnosťami.

Poskytujeme:

  • bezchybnú kvalitu opráv
  • prácu so špičkovými technológiami a nástrojmi
  • vysoký pomer výkonu a ceny
  • profesionálny prístup
  • organizovanie väčších objednávok
  • pripravenosť pracovať globálne

Všetky práce sa vykonávajú pod prísnym dohľadom našich školených technikov.

Výhody opravy pomocou PDR:

  • Výrazne lacnejšia oprava než gitovanie a striekanie poškodeného dielu.
  • Rýchlosť opravy.
  • Originálna farba a lak zostane neporušený (výhoda pri ďalšom predaji vozidla).
  • Oprava nemá vplyv na záruku vozidla.

 

Online objednávka

Vyplňte formulár a my vás kontaktujeme s najbližším možným termínom

Meno a priezvisko
Telefónnne číslo
E-mail adresa
Váš požadovaný dátum
Druh úkonu
VIN číslo
Vaša požiadavka

Ukážky opráv

Kalkulácia ceny

Cenovú ponuku vám spravíme na počkanie po vizuálnej obhliadke vozidla. Bez obáv, vždy bude lacnejšia než konvenčná oprava, zato s rovnakým výsledkom. Od nás odídete s nalešteným lakom.

Hlásenie poistnej udalosti

Poistnú udalosť vyriešime bez vašich starostí. Od obhliadky vozidla poistným technikom, cez kalkuláciu opravy až po administratívu s poisťovňou. Nepotrebujete finančnú hotovosť na \"prekrytie\" opravy z vášho havarijného poistenia. Pokiaľ sa bez auta nezaobídete, požičiame vám naše náhradné vozidlo.

Najčastejšie otázky

Ovplyvňuje oprava PDR cenu auta?
PDR oprava neovplyvňuje negatívne cenu auta, pretože zahrňuje len vytláčanie preliačin, tzv. „dentov“.

Koľko bude PDR oprava stáť?
Cena opravy záleží od počtu, miesta, hĺbky a viditeľnosti dentov. Odstránenie malých ľahko dostupných dentov je lacnejšie ako oprava hlbších a ťažko dostupných dentov. M-Wizard oceňuje každé auto osobitne a cena je vopred komunikovaná zakazníkovi.

Ako dlho oprava PDR trvá?
Vzhľadom na to, že PDR nevyžaduje gitovanie a striekanie, čas opravy záleží len na počte, hĺbke a mieste dentov.

Je PDR oprava možná aj na alumíniových častiach auta?
Alumíniové časti sú väčšinou hrubšie a tvrdšie ako oceľový plech, a preto vyžadujú viacej času na opravu. Avšak M-Wizard má dlhoročné skúsenosti aj s opravou hliníkových karosérií a zaručuje spokojnosť zákazníka.

Čo ak je farba auta poškodená?
Na vykonanie PDR opravy musí byť farba nepoškodená. Napriek tomu malé škrabance môžu byť po PDR oprave vyleštené do pôvodného stavu.

Bude poškodená farba auta pri PDR oprave?
Farba použitá výrobcom auta je dostatočne flexibilná a zostane nepoškodená pri PDR oprave. Paintless Dent Removal je jediná cesta opravy dentov, kde pôvodná farba zostáva nepoškodená.

Sú rozdiely kvality pri oprave PDR?
V niektorých prípadoch zákazník použije lacnejších a neskúsených PDR technikov, čoho následkom môže byť trvalé poškodenie a nutnosť výmeny opravovaného dielu. Malá chyba môže vo výsledku stáť až tisícky euro. Zkúsenosti, zručnosť a opakované školenia predurčujú technikov M-Wizard k oprave akéhokoľvek dentu. Opravy sa realizujú výhradne špeciálnym náradím určeným na opravy formou PDR.

Kontakt

MWizard-areal

Zlatovská ul.
Areál VOD-EKO a.s.
Trenčín

0901 717 040

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem